Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Gayrettepe Çiçekçi, Gayrettepe Çiçek Siparişi

Gayrettepe ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Gayrettepe ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermenin en kolay yolu Gayrettepe çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’den geçiyor. Zengin ürün seçenekleri arasından vereceğiniz siparişle çiçeğiniz aynı gün istediğiniz saatte Gayrettepe ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşıyor. Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ağı sayesinde sadece Gayrettepe çiçek siparişiniz değil Beşiktaş’ın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz.

Her biri birbirinden özgün tasarımdaki çiçeklerimizden birini seçin ve Gayrettepe çiçek gönderiminiz İstanbul’un yoğunluğuna inat, en hızlı haliyle dalından yeni koparılmışçasına Gayrettepe’ye ulaşsın. Size gelecek SMS bildirimiyle siz de bu yoğun günde sevdiklerinizi kolayca sevindirmenin keyfine varın.

7/24 kesintisiz hizmet veren dinamik ekibimiz 30 yıllık tecrübesiyle 365 gün sevdiklerinizi sevindirmeniz ve sizin memnuniyetiniz için çalışıyor. Gayrettepeye çiçek göndermek için hem telefonla (0850 840 6356) hem de internet adresinden sipariş verebilir, bayram ve tatil günü fark etmeksizin aynı gün içinde sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Gayrettepe artık size çok yakın.

Toplam 311 Ürün Bulundu