Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Hani Çiçekçi, Hani Çiçek Siparişi

Hani ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Hani ve etrafındaki sevdiklerinize klasikliği özgünlükle birleştiren bir hediye göndermek ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Hani çiçekçiniz Çiçekçi Biziz zengin ürün çeşitliliğiyle sizi ve sevdiklerinizi klasikliğiyle mest ederken, özgünlüğüyle de şaşırtır. Size Hani çiçek siparişinizi oluşturmak kalır.

Sevdikleriniz için her detayı düşünen Çiçekçi Biziz ekibi kimi zaman en şık çiçeklerden sizler için bir kokteyl yaptı. Kimi zaman çiçeğinizi peluş oyuncaklarla ve sürpriz çikolatalarla süsledi. Kimi zaman da kalitesi tescillenmiş kek ve meyvelerle hem göze hem mideye hitap etti. Siparişten teslimata kadar her adımı takip edebileceğiniz Çiçekçi Biziz’den Hani ve etrafındaki sevdikleriniz için yaratıcı ürünlerimizden birini gönderin ve sonucunu bekleyin. Sevdiklerinizin heyecanını görünce ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız!

Hani çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com veya 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca geniş dağıtım ağımız Hani ile sınırlı kalmaz Diyarbakır’ın tüm semtlerindeki sevdiklerinize ulaşmanızı sağlar. Vakit kaybetmeden Haniye çiçek gönderin.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Hani artık size çok yakın.

Toplam 232 Ürün Bulundu