Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Haznedar Çiçekçi, Haznedar Çiçek Siparişi

Haznedar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Haznedar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz pek çok seçenek var. Yüzlerce ürün çeşidi arasından ister canlı çiçeklerden şık bir buket, ister enfes meyve sepetleri, ister peluş oyuncakları seçebilir Haznedar'daki sevdiklerinize aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde gönderebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz, Haznedar çiçek siparişinizin yanında Güngören'in tüm semtlerine de çiçek siparişinizi ulaştırır. Bunun için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek. Birkaç dakikanızı ayırarak Türkiye'nin neresinde olursanız olun sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz.

Özel günleriniz hafta sonuna ya da bayram tatiline denk gelebilir. Haznedar çiçek gönderiminiz Çiçekçi Biziz'in yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yılın 365 günü sorunsuz gerçekleşir. Siz de Haznedar'daki sevdiklerinize güzel bir gün hediye etmek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Haznedar artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu