Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kabataş Çiçekçi, Kabataş Çiçek Siparişi

Kabataş ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Boğazın en nazlı semti Kabataş'taki sevdiklerinizin gönlünü kazanmak ister misiniz? Nasıl mı? Gönül yolunun rehberi olan çiçeklerle. Kabataş çiçekçiniz Çiçekçi Biziz en taze çiçekleri, en lezzetli kek buketlerini, meyve sepetlerini, en sevimli peluş oyuncakları sunuma hazırlayarak Kabataş'taki sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Kabataş çiçek siparişinizi dilerseniz cicekcibiziz.com internet adresinden dilerseniz 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan kolayca verebilirsiniz. Ürününüz aynı gün içinde Kabataş'taki sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz yalnızca Kabataş çiçek gönderimlerinizi değil Beyoğlu'nun tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırır.

Kabataşa çiçek göndermek için siz de Çiçekçi Biziz'e gelin. Hafta sonu, bayram günü dahil 365 gün kesintisiz çalışan Çiçekçi Biziz ile dilediğiniz an sevdiklerinize çiçek gönderebilmenin ayrıcalığını yaşayın. Hem sevdiklerinizi mutlu edin hem de sorunsuz alışverişin keyfini sürün.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Kabataş artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu