Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kalp Yastıklı Kırmızı Gül & Lilyum Aranjmanı

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 176
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinizle aranızda o muhteşem uyumu yakaladığınız anda 'Aradığım kişi işte bu' diyorsanız, neyi bekliyorsunuz? Sevdiğinize böyle düşündüğünüzü hissettirin. Sizin için özel olan kişi için özel bir şeyler yapın. Ne yapabilirim? diye düşünüyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin.

Çiçekçi Biziz aşkınızı yansıtan çiçekleri buluşturdu. Kırmızıyla beyazın muhteşem uyumunu aşkınızdan ilham alarak bir araya getirdi. Saflığın ve temiz kalbin simgesi beyaz lilyum ile aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülü seçti. Bu şık ve zarif çiçekleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Silindir vazonun içerisine özenle yerleştirdi. Dekoratif beyaz taşlarla süsledi. Yanına da küçük bir sürpriz ekledi. Ortaya Kalp Yastıklı Kırmızı Gül & Lilyum Aranjmanı çıktı.

Bir yastıkta kocayın diye, sevdiğiniz başucuna koysun diye sevdiklerinizin yüzünü güldürecek gülen kalp yastık bu şık çiçeklere eşlik etti. Her baktığında ona olan sevginizi yansıtacak olan bu sürpriz aranjman ile sevdikleriniz aşkınızı hissedecek, mutluluktan havalara uçacak.

Sevgililer Günü, Yıl dönümü, Doğum Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz lilyum ve gül aranjmanıyla gününüzü daha özel hale getirecek, 'Aradığım kişi sensin' diyeceksiniz. Kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı bu şık aranjmanla dile getirebileceksiniz.

Sevdiklerinize çiçek göndermek ve ona olan hislerinizi bir an önce dile getirmek istiyorsanız online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Kalp Yastıklı Kırmızı Gül & Lilyum Aranjmanını seçin, siparişinizi verin. Siparişiniz hızlı çiçekçiniz tarafından aynı gün içinde sevdiğinize ulaşsın. Size de hislerinizi anlatabilmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Siparişinizi verin. Sevdiklerinize çiçek gönderebilmenin kolaylığını yaşayın.