Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Karışık Canlı Gelin El Çiçeği

₺150.00+ KDV

KDV Dahil: ₺177.00
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Siyah beyaz olan hayatınıza renk geliyor. Artık çevrenizdeki her şeyi rengarenk görebileceksiniz. O büyülü elbiseyi giydiğinizde siyahlar parlayıp renklenecek, beyaz olan tek şey üzerinizdeki gelinlik olacak. Tabii her şeyde biraz toz pembe olacak.

Bu güzel günü hiçbir şey eski siyah beyaz haline döndüremeyecek. Çünkü tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşündünüz. Fakat bir şeyi hesap etmediniz, belki küçük avucunuzun içinde tutabileceğiniz kadar. Ama sizin için çok önemli bir şey, çünkü her genç kızın hayalindeki gelin profilinde kendisi küçük, hayallerde kapladığı yer çok büyük olan o sihirli değnek var. Peki o sihirli değneği temin etmek için kimi görevlendirdiniz? O rengarenk baharı size getiren çiçekleri sihirli bir gelin buketine dönüştürecek çiçekçiniz kim?Telaşa kapılmayın! Özel anlarda, o büyülü atmosfere katkıda bulunacak çiçekleri ayağınıza getirecek çiçekçiniz biziz! Baharın her tonuyla gününüzü renklendirmek için çalışan ÇiçekçiBiziz! ÇiçekçiBiziz, harika bir gelin el çiçeği buketi hazırladı. Bu özel aranjmanda düğününüze anlam katacak çiçekler özenle seçildi.

Saflığınızın simgesi beyaz güller, içtenliğinizin simgesi pembe karanfiller, doğallığınızın simgesi kır çiçeklerinin en sevimlisi papatyalar, asaletinizin ve derin sevginizin simgesi mor lisyantuslar bir araya geldi. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Karışık Canlı Gelin El Çiçeği aranjmanıyla baharı getirdi. Nikah, Düğün gibi özel günlerde bir an bile elinizden düşürmeyeceğiniz bu eşsiz çiçeklerle hayatınızın en mutlu gününe açılacak olan kapıdan birlikte geçin. Hızlı çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Çiçek siparişinizi verin. Ürününüz sorunsuz bir şekilde elinize ulaşsın.

Türkiye'nin online çiçekçisi ÇiçekçiBiziz ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun fark etmez. Sipariş verdiğiniz anda ürün en kısa zamanda teslim edilir. Size de hayallerinizin düğününe hazır olmanın sonsuz mutluluğu kalır.