Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Gül ve Lilyumlu Buket

₺129.00+ KDV

KDV Dahil: ₺152.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 314
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinizi kendinize aşık etmeniz için sihirli formüller aramanıza gerek yok! Çiçeklerin zengin diliyle sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı Kırmızı Gül ve Lilyumlu Buket ile bunu kolayca başarabilirsiniz. ÇiçekçiBiziz, aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı güller ile saflık ve temizliğin simgesi beyaz lilyumu bir araya getirdi. Sevdiklerinizi etkileyebileceğiniz özel bir aranjman hazırladı.

Kelimelerle ifade edilemeyen duyguları rengi ve duruşuyla ileten çiçekler, onları sayılarıyla da anlatabilir. Kırmızı gül ve lilyum buketindeki çiçeklerin adedi sevdiklerinize birçok mesaj verir. Örneğin sevdiklerinize 'Seni sonsuza kadar seveceğim' mesajı vermek mi istiyorsunuz? Onun için mutlaka 9 adet kırmızı gül siparişi verin. Sevdiklerinize olan aşkınızı bastıra bastıra söylemek mi istiyorsunuz? Ona 3 adet beyaz lilyum gönderin. Bir şeyin önemini vurgulamak için onu 3 kere tekrarlarız çünkü. Evlenirken 3 kere 'Evet' deriz. Sonsuz sevgimizi belli etmek için 3 kere 'Seviyorum' diye haykırırız.

Bir çok duyguyu içinde barındıran bu şık aranjmanı sevdiğiniz insana tanıştığınız ilk yerde vererek büyülü bir başlangıcın ilk adımını atabilirsiniz. Sevdiklerinizin gönlünün kapılarını ardına kadar açabilirsiniz.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik ve Tanışma Yıl dönümleri gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu şık buket ile onların ayaklarını yerden kesebilir, onları bir kez daha kendinize aşık edebilirsiniz.

Online çiçekçinizin hazırladığı 9 adet kırmızı gül, 3 adet beyaz lilyum, cipso ve yeşilliklerden oluşan bu özel tasarımı sevdiklerinize gönderin. Mutluluk yolunda emin adımlarla ilerleyin.