Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kısıklı Çiçekçi, Kısıklı Çiçek Siparişi

Kısıklı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Çamlıca'nın eteklerindeki kendine has semt olan Kısıklı'daki, kendine has sevdiklerinize güzel bir hediye mi göndermek istiyorsunuz? Aradığınız en doğru adres Çiçekçi Biziz! Tüm duygularınızı, en yalın haliyle ileten çiçekler sevdiklerinize has bir hediyedir. Birbirinden şık çiçeklere, en özgün tasarımlara sahip Çiçekçi Biziz ise gönlünüzden kopan bu hediyeleri sorunsuz şekilde adrese teslim eden güvenilir çiçekçinizdir.

Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürün çeşidi arasında canlı çiçekler, peluş oyuncaklar, leziz çikolatalar, enfes meyve sepetlerini ve daha fazlasını bulmanız mümkün. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini düşünen Kısıklı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile bayram günü, tatil günü fark etmeksizin aynı gün içinde dilediğiniz saatte çiçek gönderebilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Üstelik geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz yalnızca Kısıklı'ya değil Üsküdar'ın her semtine de çiçek siparişlerinizi en hızlı yoldan en taze haliyle sevdiklerinize ulaştırır.

Doğum Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde veya sevdiklerinizin özel bir gününü kutlamak istediğinizde Çiçekçi Biziz'e gelin. Kısıklı çiçek siparişinizi verin. Kısıklı çiçek gönderimi için birkaç dakikanızı ayırarak cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Kısıklıda çiçekçi arama derdine son veren Çiçekçi Biziz ile 7/24 Kısıklıya çiçek gönderebilirsiniz.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Kısıklı artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu