Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kuzguncuk Çiçekçi, Kuzguncuk Çiçek Siparişi

Kuzguncuk ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Dostluğuyla, sıcak ortamıyla istanbul’un nadir semtlerinden biri olan Kuzguncuk’taki sevdiklerinize çiçek göndererek bu dostluğu pekiştirebilirsiniz. Kuzguncuk çiçekçiniz Çiçekçi Biziz bu kutsal görevi layığıyla yerine getirmek için her zaman yanınızda! Yüzlerce ürün çeşitleri arasından birbirinden şık, birbirinden yaratıcı ürünlerimizden birini seçip Kuzguncuk ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bu ürünler isterseniz zarif bir çiçek, isterseniz peluş oyuncaklar ve çikolatalarla renklendireceğiniz sürpriz çiçekler, isterseniz tescilli kek ve meyvelerden oluşan enfes meyve sepeti olabilir. Kuzguncuk çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize teslim edilir.

Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Kuzguncuk’a değil Üsküdar'ın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz. 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerini memnun etmek için çalışan Çiçekçi Biziz bayram günü, tatil günü demeden çiçeklerinizi en canlı haliyle yılın 365 günü Kuzguncuk çiçek gönderimlerinizi sevdiklerinize ulaştırır.

Kuzguncuka çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresimizden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

istanbul’un neresinde olursanız olun Kuzguncuk artık size çok yakın.

Toplam 307 Ürün Bulundu