Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Melikgazi Çiçekçi

Melikgazi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün arkadaşınızın ilk iş günü ve motive edilmeye ihtiyacı var. Bugün kız kardeşiniz doğum yapmış ve sizin yokluğunuzu hissediyor. Bugün evlilik yıl dönümünüz ve eşiniz ona ne kadar değer verdiğinizi görmek istiyor. Bu anlamlı günlerde sevdiklerinize hediye göndermek istiyorsanız ve en güzel hediye ne olabilir diye düşünüyorsanız. En doğru adrestesiniz! Melikgazi çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’de yüzlerce ürün arasından her anın güzelliğine yakışan bir hediye bulabilirsiniz.

Melikgazi’deki sevdikleriniz için bir çiçek seçin ve çiçeğiniz aynı gün içinde belirtiğiniz saatte ulaşsın. Ayrıca Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ağıyla sadece Melikgazi çiçek siparişiniz değil Kayseri’nin tüm semtlerine çiçek siparişleriniz teslim edilir. Melikgazi çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.

30 yıllık tecrübesiyle sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kapatan Çiçekçi Biziz en hızlı, en güvenli hizmetiyle ürünlerinizi en canlı haliyle Melikgazi ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırır. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır. Hemen Melikgaziye çiçek gönderin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Melikgazi artık size çok yakın.

Toplam 240 Ürün Bulundu