Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Meram Çiçekçi, Meram Çiçek Siparişi

Meram ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Çiçeğin bin bir türlü hali vardır. Değer verdiğiniz birine onun ne kadar değerli olduğunu hatırlatma hali, kırdığınız birine özür dileme hali, sevdiğiniz birine ‘Seni Seviyorum’ deme hali. Çiçek tüm bu halleriyle günümüze anlam kazandırır. Siz de gününüze anlam katmak istiyorsanız Meram ve etrafındaki sevdiklerinize Meram çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile en şık ve en özgün çiçeklerimizden gönderebilirsiniz. Üstelik geniş dağıtım ağımız ile sadece Meram çiçek siparişinizi değil Konya’nın tüm semtlerine çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz.

Zengin ürün çeşitlerimiz arasından çiçeğinizi seçin, gününü ve saatini belirleyin, Meram çiçek gönderiminiz en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Yılın 365 günü müşterilerini memnun etmek için çalışan Çiçekçi Biziz hiçbir gün ayırt etmeksizin sizlere hizmet veriyor.

Merama çiçek göndermek için siparişlerinizi cicekcibiziz.com adresinden verebildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleriyle de 0850 840 6356 nolu telefondan verebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin farkını 30 yıllık tecrübeye sahip Çiçekçi Biziz farklıyla yaşayın!

Konya’nın neresinde olursanız olun Meram artık size çok yakın.

Toplam 239 Ürün Bulundu