Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Merkezefendi Çiçekçi

Merkezefendi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinize çiçek göndermenin en doğru adresi Merkezefendi çiçekçiniz Çiçekçi Biziz. Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerinizi, daha da özel hale getirmek için zengin seçeneklerimiz arasından ürününüzü seçin. Merkezefendi çiçek siparişiniz dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri tarihte bir gün sevdiklerinize ulaşsın. Geniş hizmet ağımız sadece Merkezefendi’ye değil Denizli’nin tüm semtlerine siparişlerinizi ulaştırır.

Merkezefendi çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken yılın 365 günü faaliyet gösteren cicekcibiziz.com adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizin yardımıyla ürününüzü belirlemek. Sonrasında siparişiniz en canlı haliyle, en içten duygularınızı ilettiğiniz notunuzla sevdiklerine ulaşır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Çiçekçi Biziz ile hafta sonu ve özel tatillerde de Merkezefendiye çiçek gönderimleriniz aynı gün içinde adrese teslim edilir. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Denizli’nin neresinde olursanız olun Merkezefendi artık size çok yakın. 

Toplam 236 Ürün Bulundu