Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Meyve & Kek

Yoğun ve bol koşuturmacalı iş hayatına, hızla akıp giden günlere, stresli mesailere tatlı bir mola vermeye ne dersiniz? Nasıl mı? Çiçekçi Biziz'in enfes kek ve meyve sepetleriyle. Sevdiklerinize yapacağınız tatlı sürprizlerle onların gününü renklendirip, damaklarına bir şölen verebilirsiniz.

Yeni işe başlayan arkadaşınıza göndereceğiniz meyve kek sepetleriyle onların ilk iş günlerinin bütün stresini alabilir, doğum gününde sevdiklerinizin yeni yaşını tatlı bir başlangıçla kutlayabilir, sevgililer gününde dünyanın en tatlı sevgilisine anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kurabiye sepeti, Truffle sepeti, taze meyve sepeti, çikolata sepeti arayışlarınız Çiçekçi Biziz ile son bulacak. 30 yıllık tecrübesiyle çiçek sektöründe ilkleri yaşatan online çiçekçiniz, canlı çiçek buketinden sonra sevdiklerinize şimdi de meyve buketleriyle özel anlar yaşatmanızı sağlayacak.

Çiçekçi Biziz'den sevdiklerinize meyve aranjmanlarından birini göndermek istiyorsanız tek yapmanız gereken günün anlam ve önemine göre siparişinizi vermek. Meyve sepetiniz en taze haliyle sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizin gününü tatlandırmanın keyfini çıkarmak kalır.

Toplam 0 Ürün Bulundu