Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Mis Kokulu Kırmızı Güller

₺199.00+ KDV

KDV Dahil: ₺234.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Şem ile pervanenin hikayesini hiç bizden dinlediniz mi? Mum ile kelebeğin aşkını yani. Kelebek kozadan çıkar çıkmaz, 3 günlük ömrü olduğunu bile bile mumum alevinde yok olmak için uçar. Aşık olan bilir, yok olmak demenin tek ruhta birleşmek olduğunu. Kelebek 3 günlük ömrüne anlam katmak ister ve sonsuzluğa ulaşır.

Kelebeğin hayatı; ona sorsanız bütün bir hayat, size kalsa adam sen de 3 kısa gün. Sizin hayatınız; size sorsalar bütün bir ömür güneşe sorsalar, lafı bile edilmez mikroskobik bir zaman. Siz de bu kısa hayatınızı aşk ile anlamlandırmak istiyorsanız, sevdiğinizin ışığına koşun. Ruhlarınızı birleştirin, hayatınıza anlam katın. Nasıl mı? Tüm bu hikayelerin tek tanığı çiçeklerle. Çünkü tüm aşıklar hikayelerini çiçeklere anlatmışlardır. Kelebek de sonsuza uçmadan önce çiçeğin dalına konmuş ve aşkına şahit etmiştir çiçeği.

Peki bu aşkı sevdiklerinize aktaracak çiçekleri nereden bulabilirsiniz? Tabii ki ÇiçekçiBiziz'de. ÇiçekçiBiziz aşkınızı ifade edecek en güzel çiçekleri sizler için seçti. Bu çiçekler kırmızı güllerden başkası değildi. Kırmızı güller cipso ve yeşilliklerle süslendi. İki minik kalp sizi ve sevdiğinizi temsil etti. Aşk kadehine kondu ve Mis Kokulu Kırmızı Güller karşınıza çıktı. Sizi aşk sarhoşu yapmaya hazır hale geldi.

Bu eşsiz kadehi Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerine sunun. Bu büyülü kadehten içen sevdiğiniz büyük aşkların şahidi kırmızı gülün anlattığı hikayeleri dinlesin. Sizin de onu büyük bir aşkla sevdiğinizi dile getirsin.

Gönül kelebeğinizi sevdiğinizin aydınlık gönlüne salın. Ruhunuzu onun ruhuna katın. Bunun bir yok oluş değil, sonsuzluğa bir adım olduğunu kendiniz görün.Aşk biraz da cesaret işidir. Cesaret edemeyenlerden bu hikayeleri dinlediyseniz, kelebeği zavallı, mumu da düşman görürsünüz. Cesaretinizi toplayın sevdiklerinize gül gönderin. Mutlu yarınların kapılarını ardına kadar açın.