Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Odunpazarı Çiçekçi, Odunpazarı Çiçek Siparişi

Odunpazarı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Osmanlı döneminden kalma evleriyle ünlü, Eskişehir’in ilk yerleşim yeri Odunpazarı’nın havası sizi ne kadar büyülüyorsa, Odunpazarı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’den göndereceğiniz birbirinden şık ve özgün tasarımdaki ürünler de oradaki sevdiklerinizi o kadar büyüleyecektir. 30 yıllık tecrübeye sahip Çiçekçi Biziz, zengin ürün çeşitleriyle tüm özel anlarınızda yanınızda!

Odunpazarı çiçek siparişi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden işleminizi gerçekleştirmek. Ürününüz aynı gün içinde, belirttiğiniz saat aralığında, dalından yeni koparılmışçasına en canlı haliyle Odunpazarı ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır.

Geniş dağıtım ağına sahip online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz yalnızca Odunpazarı çiçek gönderimlerinizi ulaştırmakla kalmaz, Eskişehir’in her noktasına da çiçek gönderimlerinizi sorunsuz teslim eder. Bayram günü, tatil günü demeden çalışan ekibimiz, müşterilerinin memnuniyeti için 365 gün çalışır, özel anlarınızı kesintisiz yaşamanızı sağlar. Dilediğiniz an Odunpazarına çiçek göndermenin ayrıcalığını Çiçekçi Biziz ile yaşamak isterseniz vakit kaybetmeyin.

Eskişehir’in neresinde olursanız olun Odunpazarı artık size çok yakın.

Toplam 242 Ürün Bulundu