Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Ordu Çiçekçi, Ordu Çiçek Siparişi

Cicekcbiziz.com ile Ordu’yu sevindiriyoruz!

Ordu’nun dereleri yukarı da aksa aşağı da aksa sevdiklerinize ulaşamıyor musunuz? Siz çok uzaklarda olsanız da Ordu çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Ordu artık çok yakın! Yüzlerce ürünü, birbirinden şık çiçekleri, özgün tasarımlarıyla sevdiklerinizin yüzünü güldüren Çiçekçi Biziz ile Ordu’daki sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz!

30 yıllık tecrübesiyle online çiçekçilikte çığır açan Çiçekçi Biziz, geniş dağıtım ağıyla Ordu çiçek siparişinizi tüm semtlere ulaştırıyor. Siparişleriniz aynı gün içerisinde belirttiğiniz saatte adrese teslim ediliyor. Kolay ara yüzü ve sizler için kategorize ettiğimiz ürünlerimizle sadece birkaç dakikada kolayca seçiminizi yapıp çiçeğinizi gönderebiliyorsunuz.

Bayram günü, tatil günü, hafta sonu fark etmeden, yılın 365 günü siparişlerinizi ulaştıran Çiçekçi Biziz müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor. Size de Ordu’daki sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalıyor. Ordu çiçek gönderiminizi cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun Orduya çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Orduya çiçek siparişi

Ordu'da çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 308 Ürün Bulundu