Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Orkide Çiçeği ve Antoryum Aranjmanı

₺386.00+ KDV

KDV Dahil: ₺455.48
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 253
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kalbinizde özel bir yeri olan sevdiklerinize çok özel hediyeler göndererek onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Peki bu hediyeler ifade ettiği anlamlarla sevdiklerinize verdiğiniz değeri layığıyla yerine getirebilir mi? Sevdiğinize ne hediye alırsınız bilemeyiz ama onlara hediye edeceğiniz çiçeklerle duygularınızı en güzel şekilde ifade edebileceğinizi biliriz.

İnsanlık tarihinden önce yeryüzünü güzellikleriyle süsleyen çiçekler, yıllar içerisinde çok derin manalara büründüler. Renkleriyle, duruşlarıyla pek çok anlamı yapraklarında barındırdılar. Kimi aşkı, kimi saflığı, kimi asaleti, kimi masumiyeti, kimi sadakati temsil etti çiçeklerin. Elçiye zeval olmaz derler ya en güzel duygularımızı sorunsuz bir şekilde ileten elçiler olmuştur çiçekler.

ÇiçekçiBiziz de sizin için özel sevdiklerinize Vip aranjman hazırlayarak, onlara verdiğiniz değeri göstermenizde size yardımcı olmaya çalıştı. Zarafetin ve asaletin sembolü beyaz orkideyi, fedakarlık ve sadakatin sembolü antoryum çiçeğini, aşkın ve tutkunun sembolü kırmızı gülü bir araya getirdi. Şık bir vazo içerisini dekoratif beyaz taşlarla süsledi. Cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Orkide Çiçeği ve Antoryum Aranjmanını beğeninize sundu.

Sadakatiyle, asaletiyle, aşkıyla en güzel duygulardan oluşan bu büyülü aranjman ile sevdiklerinize beslediğiniz tüm duygularınızı ifade etmiş olacaksınız. İnsan sevdiklerinden daha ne isteyebilir ki?

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu vip aranjmanla özel günleri daha özel hale getirebilirsiniz. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den yapacağınız sipariş ile en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeyin. Siparişinizi verin. Sevdiklerinize kalbinizde ne kadar özel bir yere sahip olduğunu gösterin.