Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Ortaköy Çiçekçi, Ortaköy Çiçek Siparişi

Ortaköy ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Ortaköy ve etrafındaki sevdiklerinize hem klasik, hem romantik, hem de farklı bir hediye mi göndermek istiyorsunuz. Bu isteklerinizin hepsini Çiçekçi Biziz’de bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliğine sahip Çiçekçi Biziz’den değerini yıllar geçse de yitirmeyecek, anlam dolu, özgün tasarımları olan bir çiçeği Ortaköy’deki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Göndereceğiniz çiçek karşınızdaki insana pek çok mesaj verebilir. Sevgi ve saygı, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik. Sizin için hazırladığımız konseptlerle sevdiklerinize bu duygularınızı iletebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip ekibimiz çiçeğinizi en hızlı biçimde, duygularınız gibi en canlı haliyle Ortaköy’deki sevdiklerinize ulaştırır.

30 yıllık tecrübe ve enerjisini müşterilerini mutlu etmek için sonuna kadar kullanan Çiçekçi Biziz’e bayram ve tatil günleri de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine de 0850 840 6356 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi sadece Ortaköy için değil İstanbul’un tüm semtleri için de verebilirsiniz. Çiçekçi Biziz’in dinamik ekibi için mesafelerin önemi yoktur.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Ortaköy artık size çok yakın.

Toplam 311 Ürün Bulundu