Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Şahinbey Çiçekçi, Şahinbey Çiçek Siparişi

Şahinbey ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Herkes sevdiklerine hediye alabilir ama herkes sevdiğine çiçek hediye edecek kadar düşünceli olamaz. Sevdiklerinizin gözlerine baktığınızda sizden pahalı hediyeler istemediğini, sadece sizin onları düşündüğünüzü görmek istediğini anlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize onları ne kadar düşündüğünüzü göstermeniz için Şahinbey çiçekçiniz Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle size yardımcı oluyor. Zengin ürün çeşitleri arasından birbirinden şık ve birbirinden güzel çiçeklerinizi seçin, Şahinbey çiçek siparişiniz sevdiklerinize ulaşsın. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz, çiçeklerinizi yalnızca Şahinbey’e değil Gaziantep’in her noktasına aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında en hızlı ve en canlı haliyle ulaştırır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz, Şahinbey çiçek gönderimlerinizi sorunsuz bir şekilde yılın 365 günü adrese teslim eder. Şahinbeye çiçek göndermek için tek yapmanız gereken internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerimize sipariş vermek.

Gaziantep’in neresinde olursanız olun Şahinbey artık size çok yakın.

Toplam 221 Ürün Bulundu