Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sakarya Akyazı Çiçekçi, Sakarya Akyazı Çiçek Siparişi

Akyazı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinize hediye göndermek isterken detaylarda kaybolmayın! Unutmayın sevdikleriniz sizden gösterişli hediyeler istemez, anlamı olan hediyeler ister. 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Bizez’e gelin. Birbirinden şık ve anlamlı çiçeklerimizden birini seçin. Akyazı ve etrafındaki sevdiklerinize gönderin.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz özel günlerde ya da anı özelleştirmek istediğiniz her an yanınızda. Akyazı’ya çiçek göndermek için siparişinizi verin çiçeğiniz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında dilerseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaşsın. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz, yalnızca Akyazı için değil Sakarya’nın tüm semtleri için de aynı hassasiyetle çiçek gönderimi gerçekleştirir.

Bayram tatili ya da özel tatil fark etmeksizin çalışan Çiçekçi Biziz’e ister internet adresinden isterseniz 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz. Akyazı'daki sevdiklerinize kolayca çiçek göndermenin farkını cicekcibiziz.com farkıyla yaşayın!

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Akyazı artık size çok yakın.

Toplam 241 Ürün Bulundu