Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Salıpazarı Çiçekçi, Salıpazarı Çiçek Siparişi

Salıpazarı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Salıpazarı ve etrafındaki sevdiklerinizin hayallerini renklendirmek istemez misiniz? Üstelik sadece Salıpazarı’ndaki değil, Samsun’un tüm semtlerinde yaşayan sevdiklerinizin de hayallerini Çiçekçi Biziz ile renklendirebilirsiniz. Geniş dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle Çiçekçi Biziz, siparişlerinizi en hızlı haliyle, ilk günkü tazeliğiyle ulaştırır. Zengin ürün çeşidinden seçeceğiniz hediyenizi dilerseniz aynı gün, belirlediğiniz bir saatte, dilerseniz ileri bir tarihte Salıpazarı ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

İlk tanışma yıl dönümünüzü, Sevgililer Gününü, Doğum Gününü sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle daha da anlamlı hale getirin. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Salıpazarı ve etrafına göndermek istediğiniz çiçeklerinizi peluş oyuncaklarla da süsleyebilir, sevdiklerinize göndereceğiniz notlara en güzel duygularınızı yazabilirsiniz.

Sevdiklerinize cicekcibiziz.com internet adresinden çiçek gönderebildiğiniz gibi 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden de siparişinizi verebilirsiniz.

Samsun’un neresinde olursanız olun Salıpazarı artık size çok yakın.

Toplam 222 Ürün Bulundu