Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Şaşkınbakkal Çiçekçi, Şaşkınbakkal Çiçek Siparişi

Şaşkınbakkal ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Orkide, gül, lilyumdan oluşan en şık çiçek buketleri, peluş oyuncaklarla ve çikolatalarla süslenmiş eşsiz çiçek aranjmanları, enfes kek meyve sepetleri ve daha yüzlerce ürün seçeneği Şaşkınbakkal çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'de. Şaşkınbakkal çiçek siparişinizi en hızlı şekilde en taze haliyle sevdiklerinize ulaştıran Çiçekçi Biziz ile sadece Şaşkınbakkal'a değil Kadıköy'ün tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için çalışan Çiçekçi Biziz ile Şaşkınbakkal çiçek gönderimleriniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında adrese teslim edilir. Şaşkınbakkal online çiçekçinizden Şaşkınbakkala çiçek göndermek için cicekcibiziz.com adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermeniz yeterli. Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren Çiçekçi Biziz ile siparişiniz bayram günü, tatil günü fark etmeksizin Şaşkınbakkal'daki sevdiklerinize ulaşır. Size de Çiçekçi Biziz farkıyla çiçek göndermenin kolaylığını yaşamak kalır.

Siz de Şaşkınbakkal'daki sevdiklerinizi mutlu etmek, özel anları daha özel kılmak istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Siparişinizi verin. Güvenilir hizmetin ayrıcalığını yaşayın. 

İstanbul'un neresinde olursanız olun Şaşkınbakkal artık size çok yakın!

Toplam 307 Ürün Bulundu