Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Selimiye Çiçekçi, Selimiye Çiçek siparişi

Selimiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

istanbul'un telaşlı ortamına inat sakinliğini koruyan Selimiye'deki sevdiklerinizin gününe hareket katmak ister misiniz? Selimiye çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz sevimli peluş oyuncaklarla süslemiş çiçeklerle, enfes meyve sepetleriyle ve birbirinden şık canlı çiçeklerle sevdiklerinize özel bir gün hazırlayın. Selimiye çiçek siparişinizi hemen verin.

Doğum Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde Selimiye çiçek gönderimini de kolayca gerçekleştirebilir. En hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde siparişinizi ulaştırabilirsiniz. Selimiyeye çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret etmek ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu aramak.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Selimiye'ye değil Üsküdar'ın tüm noktalarına da çiçek siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. Selimiyede çiçekçi arama derdine son veren Çiçekçi Biziz ile hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü Selimiye'deki sevdiklerinize çiçek gönderebilmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Sevdiklerinizi mutlu etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Selimiye artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu