Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Seni Seviyorum Çikolatalı Kırmızı Gül

₺147.00+ KDV

KDV Dahil: ₺173.46
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Çok seviyorsunuz ama bir dargın bir barışık mı yaşıyorsunuz? Durun tahmin edelim! Dargınlıkların nedeni ona olan sevginizi yeterince dile getirememeniz mi? Her yolu denediniz ama sevdiğiniz kişiyi aşkınıza ikna edemediniz mi? Kolayı var! Sevdiğinize olan aşkınızı ifade etmenin en güzel ve en kolay yolu çiçeklerden yardım isteyin.

Renkleri, duruşları, hikayeleri hatta sayılarıyla binbir anlamı içinde barındıran çiçekler, sevdiklerinize duymak istediği her şeyi sizin yerinize söyleyecek. 'Benim söyleyemediğimi çiçek nasıl söyler?' diye düşünmeyin! Her yolu denediniz, çiçeklerin yolunu da deneyin! Göreceksiniz sevdiklerinizle aranızdaki dargınlık çiçeklerulaştığı anda bitecek.

Peki bu nasıl olacak? Bu konuda size aşkın, tutkunun simgesi kırmızı güller yardım edecek. 11'i bir araya gelecek, 'Hayatımın anlamı sensin. Bu hayatta en çok seni seviyorum' diyecek. Kalbinizin içini görmesini istediğiniz sevdiklerinize kalbinizi tüm şeffaflığıyla sunacak içine bu gülleri koyacaksınız. Bunun için size kalp bir vazo hazırladık. Gülleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdik. Dekoratif kırmızı taşlarla süsledik. Eee dili tatlanmayanın ağzından tatlı sözler çıkar mı? Bunu düşünerek çiçeklerin yanına 'Seni Seviyorum'u en tatlı haliyle dile getiren çikolataları da ekledik. Ortaya Seni Seviyorum Çikolatalı Kırmızı Gül Aranjmanı çıktı. Siz de bu aranjmanı sevdiklerinize göndereceksiniz ve tüm dargınlıkları derinlere gömeceksiniz.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Tanışma Yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz aranjmanı, Evlilik Yıl dönümünde eşinize göndererek hayatınızın aşk dolu, tatlı dille geçeceğinin mesajını verebilir, gününüze anlam katabilirsiniz.

Sevdiklerinize çikolata göndermek, gül göndermek için ayrı ayrı uğraşmayın! Tüm detayları düşünen online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Sevdikleriniz için özel hazırladığımız bu şık aranjmanı seçin. Sevdiklerinize gönderin.

Türkiye'nin neresi olursa olsun. Bu şık aranjmanı sevdiklerinize göndermek isterseniz hızlı çiçekçiniz ile ürününüzü en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Tüm mesafeleri kapatarak sevdiklerinize duyduğunuz derin aşkı ispatlayabilirsiniz.