Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Serik Çiçekçi, Serik Çiçek Siparişi

Serik ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Akdeniz’in gözdesi, dünya çapında güzelliğiyle ün salmış, Antalya’nın şirin ilçesi Serik’ten ve sevdiklerinizden çok mu uzaktasınız? 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin online çiçekçisi Çiçekçi Biziz, özel günlerinizde sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi göndermeniz için yanınızda.

Serik çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’in dinamik ekibi verdiğiniz zengin ürün seçeneklerimiz arasından verdiğiniz Serik çiçek siparişi ister aynı gün belirttiğiniz bir saatte, isterseniz ileri bir tarihte, sorunsuz bir biçimde Serik’teki sevdiklerinize teslim ediyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Çiçekçi Biziz hafta sonları, bayram ve tatil günleri de dahil olmak üzere yılın 365 günü Serik çiçek gönderimlerinizi ulaştırmak için çalışır, size de bu şirin ilçede yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Serike çiçek göndermek için internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz yalnız Serik’e değil, Antalya’nın tüm semtlerine de siparişlerinizi ulaştırır.

Antalya’nın neresinde olursanız olun Serik artık size çok yakın.

Toplam 257 Ürün Bulundu