Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Silifke Çiçekçi, Silifke Çiçek Siparişi

Silifke ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel bir günün net bir tarihi yoktur. Bazen özel günümüz sevdiğimiz için bir şeyler yaptığımız bir gündür ve sevdiğimiz için çabaladığınız her an özeldir. Bu özel anları yakalamanız için en doğru adres olan Silifke çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e gelin. Zengin ürün çeşitleri arasından en şık ve en yaratıcı çiçekleri seçin ve Silifke çiçek siparişinizi gönderin. Anı özelleştirin.

Silifke çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com adresinden siparişinizi verebildiğiniz gibi 7/24 arayabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan da sipariş verebilirsiniz. Silifkeye çiçek gönderiminiz hafta sonu, tatil günü, bayram günü fark etmeden yılın 365 günü, ister aynı gün içerisinde dilediğiniz saatte, ister ileri bir tarihte Silifke ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır.

Kültürüyle, türküleriyle, doğasıyla insanı mest eden Silifke’ye yalnızca çiçek değil, enfes meyve sepetlerimizden, peluş oyuncaklarımız ve çikolatalarımızdan da gönderebilirsiniz. Üstelik 30 yıllık tecrübesiyle hizmette fark yaratan Çiçekçi Biziz ile sadece Silifke’ye değil Mersin’in her semtine siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Mersin’in neresinde olursanız olun Silifke artık size çok yakın.

Toplam 237 Ürün Bulundu