Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Silindir Vazoda Kırmızı Güller

₺155.00+ KDV

KDV Dahil: ₺182.90
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevdiklerinize aşkınızı en etkili biçimde anlatmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Aşkınızı ifade etmenin bin bir tanımı vardır ama tüm yollar ÇiçekçiBiziz'e çıkar. Online çiçekçinizden sevdiklerinize en hızlı haliyle kırmızı güller gönderin ve onların gönlünün kilidini kolayca açın. Bu kilidi açmanın doğru anahtarı olan Silindir Vazoda Kırmızı Güller ile sevdiklerinizi büyüleyin. Göreceksiniz, gönderdiğiniz sipariş ile sevdiğiniz, gülün cazibesine karşı koyamayacak.

Nereden biliyorsunuz diye sorabilirsiniz? Cevabı Neron ile Kleopatra'nın hikayesinde saklı. Romalı Neron ile Mısırlı Kleopatra aşklarını bir türlü ifade edemez. İkisi de asildir ve duygularını kelimelere dökemezler. Sonunda Kleopatra Neron'un ayaklarına güller serer ve onun gönlünün kilidini açar, sonunda aşkları efsaneleşir.

Siz de aşkınızı efsanevi bir biçimde dile getirmek istemez misiniz? Bunu 20 adet kırmızı gülden oluşan, cipso ve yeşilliklerle renklendirdiğimiz ve beyaz silindir vazo ile şıklığa kavuşturduğumuz ürünümüz ile sağlayabilirsiniz.

Bu büyülü aranjmanda iki minik kalp bulunur. Kalpler, iki kalp arasındaki en kısa mesafeyi temsil eder. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, çok uzaklarda olsanız da Çiçekçi Biziz ile göndereceğiniz güller tüm mesafeleri kapatır. Online çiçekçinizin sizler için hazırladığı bu özel aranjman ile sevdiklerinize tutkulu bir jest yapmak için acele edin!