Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sultanahmet Çiçekçi, Sultanahmet Çiçek Siparişi

Sultanahmet ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Tüm Dünya'nın gözü Sultanahmet'in üzerinde olsa da sizin gözünüz sadece 'O'nu mu görüyor? Sultanahmet çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Yüzlerce ürün çeşidi arasından 'O'na özel bir hediye seçin, Sultanahmet çiçek siparişinizi verin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Sultanahmet'teki sevdiklerinize ulaşsın. 'O'nun gözleri de size gülümseyerek baksın.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Sultanahmet çiçek gönderimlerinizi değil, Fatih'in tüm semtlerine çiçek gönderimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. En taze ve en şık çiçek aranjmanlarıyla, en lezzetli meyve sepeti ve kek buketiyle, en sevimli peluş oyuncaklarla sevdiklerinizi mest edebilirsiniz.

Sultanahmete çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi günlerinizi daha özel getirebilir hatta kendi özel gününüzü belirleyebilirsiniz. Siz de Sultanahmete çiçek siparişinizi bayram günü, tatil günü fark etmeksizin dilediğiniz an göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz aradığınız adres.

istanbul'un neresinde olursanız olun Sultanahmet artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu