Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Teşvikiye Çiçekçi, Teşvikiye Çiçek Siparişi

Teşvikiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Şişli'nin kalbinin attığı Teşvikiye'de, siz de sevdiklerinizin kalbinin atışını hissedebilirsiniz. Nasıl mı? Ona dünyanın en anlamlı varlığı olan çiçekleri hediye ederek. Teşvikiye çiçekçiniz Çiçekçi Biziz zengin ürün çeşidiyle en şık çiçekleri, en özgün tasarımları aynı gün ve aynı saat diliminde güvenilir bir şekilde sevdiklerinize ulaştırır.

Teşvikiye çiçek siparişinizi cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan kolayca gönderebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Teşvikiye çiçek gönderiminizi değil Şişli'nin tüm semtlerine de çiçek gönderiminizi ayn hızla ulaştırabilirsiniz. Doğum günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerinizi daha özel yapmak veya kendi özel gününüzü oluşturmak için aradığınız her şeyi Çiçekçi Biziz'de bulabilirsiniz.

Bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz ile dilediğiniz an Teşvikiyeye çiçek gönderme ayrıcalığına sahipsiniz. Kek buketleri, çiçek buketleri, meyve sepetleri ve daha pek çok ürünle Teşvikiye'deki sevdiklerinize mutlu bir gün yaşatabilirsiniz.

istanbul'un neresinde olursanız olun Teşvikiye artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu