Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Tüccarbaşı Çiçekçi, Tüccarbaşı Çiçek Siparişi

Tüccarbaşı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizin haftaya güzel bir başlangıç, yeni bir güne yeni bir heyecan, yeni bir yaşa yeni bir umutla başlaması için bir güzellik yapmaya ne dersiniz? Nasıl mı? Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürünü arasından yapacağınız seçimle. Doğanın coşkunluğunu taşıyan canlı çiçekler, sevimli peluş oyuncaklar, lezzetti çikolatalar, meyve ve kek sepetleri bu ürünler Tüccarbaşı'ndaki sevdiklerinize doğru yola çıkmaya hazır.

Tüccarbaşı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den Tüccarbaşı çiçek siparişinizi verin kolaylıkla gerçekleştirin. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Tüccarbaşı çiçek gönderiminizi değil Kadıköy'ün tüm semtlerine çiçek gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüccarbaşına çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan Çiçekçi Biziz yılın 365 günü çalışarak Tüccarbaşı'ndaki sevdiklerinizin kesintisiz mutluluğu için çalışır. Hafta sonu, bayram tatili fark etmeden çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Tüccarbaşı'ndaki sevdiklerinize teslim eder.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Tüccarbaşı artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu