Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Ulus Çiçekçi, Ulus Çiçek Siparişi

Ulus ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Birçok yaşanmışlıklara şahit olan Ankara'nın Ulus semti, sizin aşkınıza da şahit olabilir! Tabi isterseniz. Nasıl mı? Ulus çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile. Yüzlerce ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz Ulus'taki sevdiklerinize için hazırladığı canlı çiçek modelleri, yenilebilir çiçek olan meyve sepetleri ile onları mutlu ediyor.

Ulus çiçek siparişinizi oluşturmak ise çok basit. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır. Size de onları kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Doğum günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü gibi özel günlerde Ulus çiçek gönderimleriniz için Çiçekçi Biziz'e gelin. Siparişinizi verin. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Ulus'a değil Altındağ'ın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen Çiçekçi Biziz ile yılın 365 günü Ulusa çiçek gönderme ayrıcalığına sahipsiniz. Bayram günü, tatil günü fark etmeksizin dilediğiniz an çiçek gönderebilirsiniz.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Ulus artık size çok yakın!

Toplam 273 Ürün Bulundu