Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Üsküdar Çamlıca Çiçekçi, Çamlıca Çiçek

Çamlıca ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yahya Kemal’e “Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul” şiirini söyleten; şairleri, düşünürleri aşka getiren Çamlıca, sizi de aşka getirirse Çiçekçi Biziz’e gelin! Çiçekçi Biziz’in yüzlerce ürün çeşidi arasından özel gününüzde sevdiklerinize çiçek göndererek gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz.

Çiçekçi Biziz’in her güne, her konsepte uygun, yaratıcı tasarımlarıyla sevdiklerinize duygusal ve romantik anlar yaşatabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza, annenize ve sizin için değerli olan sevdiklerinize de birbirinden şık ve zarif çiçeklerimizden gönderebilir, enfes meyve sepetlerimizle onları şaşırtabilirsiniz.

Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ağı ile aynı gün içinde, dilediğiniz saatte siparişleriniz teslim edilir. Ayrıca yalnızca Çamlıca’daki değil İstanbul’un tüm semtlerine de sipariş verebilirsiniz. Ürününüz hiçbir sorun yaşamadan teslim edilir ve size teslimat bilgisi SMS ile bildirilir.

30 yıllık tecrübesiyle müşterileri için her detayı düşünen Çiçekçi Biziz’den Çamlıca’daki sevdiklerinize çiçek göndermek için internet adresimizden ve 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Çamlıca artık size çok yakın.

Toplam 307 Ürün Bulundu