Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Vip Kırmızı Gül

₺499.00+ KDV

KDV Dahil: ₺588.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 241
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Aşk ve sevgi bin bir farklı yoldan ifade edilmiştir. Ama hiçbiri kırmızı gül kadar net ifade edememiştir aşkı. Latincede kırmızı anlamına gelen rosa zamanla adını güle vermiş. Kırmızı gül bu yolla aşkın simgesi olarak anılmıştır. Sevgililer büyük aşklarını kelimelere dökemeyince güllerden yardım istemişlerdir.

Dağları delen Ferhat, çölleri aşan Mecnun, diyar diyar gezen Kerem bile aşklarını sevdiklerinize ifade etmekte aciz kalmış. Kırmızı gülden yardım almışlardır. Siz de aşkınızı sevdiklerinize anlatmakta zorlanıyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin! Sizin için hazırladığımız Vip Kırmızı Gül aranjmanını seçin.

Vip Kırmızı Gül aranjmanında 25 adet kırmızı gül özenle seçildi. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Aranjmana iki minik kalp eklendi. Biri sizin kalbinizi, biri de sevdiğinizin kalbini temsil etti. Kadeh cam vazonun içine yerleştirilen güller eşsiz bir güzellikle sunuma hazır hale geldi. Size de aşk kadehinden içmek, bir hoş olup kendinizden geçmek kaldı.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize alabileceğiniz bu eşsiz çiçeklerle unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Evlilik teklifi gibi mutluluk yolunuzu açacak özel tekliflerde yine bu harika aranjmanla kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Sevdiklerinize gül göndermek için ÇiçekçiBiziz'e gelin! Dünya üzerindeki tüm dillerin atası olan çiçeklerin dilinden yardım alın. Sevdiklerinizin aşk üzerine duymak isteyeceği tüm kelimeleri onlara söyleyecek olan kırmızı gülleri seçin. Siparişinizi verin.

Geniş dağıtım ağına sahip çiçekçi Biziz ürününüzü en hızlı yoldan aşkınız kadar taze haliyle sevdiklerinize ulaştırsın. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile çok uzaklarda olsalar da sevdiklerinize çiçek göndermenin kolaylığını yaşayın. Ulaştırdığınız çiçeklerle sevdiklerinizin yüzünde eksilmesini istemeyeceğiniz tebessümleri görmeye hazır olun.