Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Yakacık Çiçekçi, Yakacık Çiçek Siparişi

Yakacık ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yakacık çiçek siparişi vermenin en kolay yolu Çiçekçi Biziz'den geçiyor. Yakacık çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünü seçin, Yakacık'taki sevdiklerinize gönderin. Canlı çiçekler, peluş oyuncaklar, çikolatalar, meyve kek sepetleriyle sevdiklerinizi sevindirin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Yakacık'a değil Kartal'ın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini esas alan Çiçekçi Biziz'e Yakacık çiçek gönderimi yapmak için yılın 365 günü kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çalışan dinamik ekibimiz Yakacıka çiçek siparişinizi yine aynı güç içinde teslim eder. Yakacık online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e online olarak cicekcibiziz.com adresinden sipariş verebildiğiniz gibi 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden de verebilirsiniz.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin farkını Çiçekçi Biziz ile yaşayın. Hem Yakacık'taki sevdiklerinizi mutlu edin hem de kolay alışverişin keyfini çıkarın.

istanbul'un neresinde olursanız olun Yakacık artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu