Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Yaşamkent Çiçekçi, Yaşamkent Çiçek Siparişi

Yaşamkent ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

30 yıllık tecrübesini sevdiklerinizi mutlu etmeniz için kullanan Yaşamkent çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile özel günleriniz güvende. Profesyonel ekibi, yüzlerce ürün çeşidi ve hızlı teslimatı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Çiçekçi Biziz, Yaşamkent'teki sevdiklerinize hoş sürprizler yapmanız için yanınızda.

Yaşamkent çiçek siparişinizi vermek de çok kolay! Cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret edebilir ya da 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Yaşamkent'teki sevdiklerinize ulaşır. Size de onları mutlu etmenin tadını çıkarmak kalır.

Birbirinden güzel çiçek ve kek buketleri, harika çiçek ve meyve sepetleri, en özgün peluş oyuncaklı aranjmanları sevdiklerinize göndermek için vakit kaybetmeyin. Yaşamkent çiçek gönderimlerinizin yanı sıra Çankaya'nın tüm semtlerine de geniş dağıtım ağıyla çiçeklerinizi ulaştırın. Yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz ile hafta sonu, bayram günü fark etmeksizin Yaşamkente çiçek göndermenin ayrıcalığını yaşayın.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Yaşamkent artık size çok yakın!

Toplam 273 Ürün Bulundu