Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Yıldırım Çiçekçi, Yıldırım Çiçek Siparişi

Yıldırım ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kimi zaman gününüzü özelleştirmek için çiçek alırsınız sevdiğinize, kimi zaman özel bir gün için, kimi zaman kalbini kırdığınız bir sevdiğinizin sizi affetmenin en güzel yoludur çiçek. Yıldırım çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’de her ana özel bir çiçek bulabilir, çok uzaklarda olsanız da, Yıldırım'daki sevdiklerinize Çiçekçi Biziz ile çiçek gönderip mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Yıldırım çiçek siparişinizi dilerseniz internet adresinden, dilerseniz 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimizi sizler için tüm detayları düşündü. Ayrıca zengin ürün çeşitliliği ve geniş dağıtım ağıyla Çiçekçi Biziz’den sadece Yıldırım çiçek gönderiminizi değil Bursa’nın tüm semtlerine çiçek gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeğiniz en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır.

Hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere 365 gün boyunca çalışan dinamik ekibimiz, Yıldırıma çiçek gönderiminizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde teslim eder. Ürün teslim edildiği anda da SMS ile size bilgi verilir.

Bursa’nın neresinde olursanız olun Yıldırım artık size çok yakın.

Toplam 259 Ürün Bulundu