Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Avcılar Çiçekçi, Avcılar Çiçek Siparişi

Avcılar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İstanbul’un neresinde olursanız olun. İster Anadolu Yakası, ister Avrupa Yakası, hiç fark etmez. Geniş dağıtım ağıyla, dinamik ekibiyle Avcılar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizle aranızdaki mesafe sadece birkaç dakika.

Avcılar ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Çiçekçi Biziz’e gelin, zengin ürün çeşitlerimizden günün anlam ve önemine göre bir çiçek seçin. Avcılar çiçek siparişiniz dilerseniz aynı günde belirlediğiniz saat ve dakikada, dilerseniz ileri bir tarihte Avcılar ve çevresindeki sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde ulaşsın.

Yılın 365 günü sizi ve sevdiklerinizi buluşturan Çiçekçi Biziz’e Avcılar çiçek gönderimini gerçekleştirin, en içten mesajınızı kartınıza yazın gerisiniz bize bırakın. Resmi tatil, bayram tatili ayırt etmeksizin siparişinizi Avcılar’a ulaştıralım. Avcılara çiçek siparişinizi cicekcibiziz.com internet adresinden verebildiğiniz gibi telefondan da verebilirsiniz. 0850 840 6356 nolu telefondan 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve siparişinizi kolayca iletebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Avcılar artık size çok yakın.

Toplam 324 Ürün Bulundu