Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Esenyurt Çiçekçi, Esenyurt Çiçek Siparişi

Esenyurt ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Esenyurt çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onları mutlu edebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz Esenyurt çiçek siparişinizin yanında İstanbul'un tüm semtlerine de çiçeklerinizi sevdiklerinize ulaştırır. Zengin ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz'den canlı çiçeklerden şık bir buket, peluş oyuncak ve çikolatalardan büyüleyici bir aranjman, kek ve meyvelerden oluşan enfes bir meyve sepeti seçip Esenyurt'taki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır. Size de onları mesafelere inat mutlu edebilmenin keyfini çıkarmak kalır.

Yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz ekibiyle hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin Esenyurt çiçek gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Esenyurta çiçek göndermek için dilerseniz cicekcibiziz.com internet adresinden dilerseniz 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.

Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde Esenyurta çiçek siparişinizi verin. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onları mutlu etmenin kolaylığını Çiçekçi Biziz farkıyla yaşayın!

İstanbul'un neresinde olursanız olun Esenyurt artık size çok yakın!

Toplam 324 Ürün Bulundu