Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Florya Çiçekçi, Florya Çiçek Siparişi

Florya ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Florya çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in zengin ürün seçenekleri, geniş dağıtım ağı, hızlı teslimatı ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Florya çiçek siparişinizi verin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Florya'daki sevdiklerinize ulaşır. Birbirinden şık çiçekler, özgün tasarımlar ile sevdiklerinizin özel günlerine anlam katabilir, kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Florya çiçek gönderimlerinizi cicekcibiziz.com internet adresinden yapabildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yalnızca Florya'ya değil Bakırköy'ün tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen Çiçekçi Biziz ile bayram günleri, tatil günleri de Floryaya çiçek gönderebilirsiniz.

Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerinizi yılın 365 günü gönderebilme ayrıcalığına sahip olduğunuz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi mutlu ederken, internetten kolay çiçek göndermenin farkını yaşayabilirsiniz.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Florya artık size çok yakın!

Toplam 316 Ürün Bulundu