Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kek Buketi

Sevdiklerinizin yüzünde hiç eksilmesini istemeyeceğiniz bir gülümseme yaratmaya ne dersiniz? Varım diyorsanız, doğru adrestesiniz! ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı birbirinden özgün ve lezzetli Kek Buketi seçenekleriyle onlara renkli bir gün yaşatabilir, tatlı bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'in kek ve Meyve Sepeti ürünlerinden birini seçip, sevdiklerinize göndermek için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek. Ürünleriniz en kısa zamanda en taze haliyle sevdiklerinize ulaşır.

ÇiçekçiBiziz'e gelin. Kek sepeti siparişi vermek için çikolatalı kek sepeti, truffle sepeti, truffle buketi çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Sevdiklerinize gönderdiğiniz kalitesi tescillenmiş lezzetlerle onlara hem tatlı hem sevimli bir hediyesunabilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da ÇiçekçiBiziz'den siparişinizi verebilir. Sevdiklerinizi mutlu edebilmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Toplam 0 Ürün Bulundu