Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sevgililer Günü Hediyesi

Yılın en kararsız ayı olan şubat ayındayız. Her dört yılda bir gün kendinden katan. Ay hesabımızı her yıl yanıltan şubatta tek bir şeyden eminiz: Sevgimizden.

Siz de bugün ilk sevdiğinizle ilk sevgililer gününü yaşıyor olabilirsiniz ya da bu günü ilk sevgililer günü tadında yaşamak da isteyebilirsiniz. En güzel sevgililer günü hediyesiyle bunu başarabilirsiniz. Nasıl mı? İnsanlar konuşa konuşa anlaşır derler. Bu özel günde de tatlı yiyip tatlı konuşmak, ağızdan çıkan, hiç unutmak istemeyeceğimiz o sihirli kelimeleri duymak için onlara enfes bir meyve kek sepeti gönderin.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin özgün tasarımlardan birini sevgiliniz için seçin. İster kalp şeklinde, ister buket şeklinde meyve keklerden birinin siparişini verin, sevdiklerinize gönderin. Hayatınızın tadı olan sevdiğinizi mutluluktan havalara uçurun.

Çok zengin seçeneklere sahip Çiçekçi Biziz'de en damağa, her zevke özel Meyve Sepeti, kek sepeti, bonnyfood, bonnyfood meyve sepeti, kurabiye sepeti, truffle sepeti bulabilir. 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi olarak sevdiğinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Haydi, vakit kaybetmeyin! Cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verin. Gününüze anlam katın.

Toplam 0 Ürün Bulundu